ZÁKLADNÍ KONZULTACE

Nejste si jistí, zda je váš současný jídelníček energeticky dostatečný a složením ideální pro pokrytí veškerých potřebných živin? Přijďte si ho nechat zhodnotit.
Způsob této spolupráce je založen na rozboru současného jídelníčku a vašich stravovacích zvyklostí s následným doporučením vhodných úprav, vedoucích k požadovaným cílům dle preferencí a možností každého z vás.
Může se jednat pouze o jednu konzultaci, ale zároveň se můžeme v tomto duchu potkat i několikrát po sobě.

Balíček 4 konzultací

Nejste si jistí, zda je váš současný jídelníček energeticky dostatečný a složením ideální pro pokrytí veškerých potřebných živin a zároveň byste rádi dostávali pravidelná doporučení, co by se dalo ještě zlepšit nebo jak pracovat s různými životními situacemi, které stravování ztěžují? Přijďte na více konzultací, kde můžeme na všem hezky postupně zapracovat.
Způsob této spolupráce je založen na rozboru současného jídelníčku a vašich stravovacích zvyklostí s následným doporučením vhodných úprav. Následné konzultace budou přizpůsobeny potřebám každého z vás. Mohou být zaměřeny na správný výběr potravin společně s tipy nebo se můžeme zaměřovat na různé životní situace (zkouškové, dovolená, léto, …) a probírat, jak se k těmto událostem stavět z pohledu výživy.
Frekvence konzultací je čistě individuální.
Spolupráce zahrnuje úvodní konzultaci (60 min) a tři kontrolní konzultace (3x 45-60 min).
Přejít nahoru